Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Harlequin
His Vienna Christmas bride; Inherited: one child
9788323882060
Avadoro

Jan Colley - "Wiedeński walc" Jasmine Cooper otrzymuje od ojca niepokojącą wiadomość o jego chorobie. Ojcu zależy, by przedstawiła mu swojego narzeczonego. Z obawy, aby kłamstwo o szczęśliwym związku nie wyszło na jaw, Jasmine zwraca się o pomoc do dawnego kochanka, Adama Thorne’a, którego porzuciła. Mimo urażonej dumy Thorne przyjmuje nieoczekiwaną propozycję, dostrzegając w niej szansę na...

Jan Colley - "Wiedeński walc"
Mimo urażonej dumy Thorne przyjmuje nieoczekiwaną propozycję, dostrzegając w niej szansę na odwet i bardzo dobry interes.

Day Leclaire - "Niespodziewany spadek"
Bogaty biznesmen, Jack Mason, za wszelką cenę chce uzyskać prawo do opieki nad osieroconą siostrzenicą. Kiedy dowiaduje się od prawnika, że jego ostatnią szansą jest małżeństwo, postanawia znaleźć kandydatkę pośród opiekunek do dzieci. Wybiera Annalise Stefano. Nie wie jednak, że Annalise skrywa tajemnicę, która może zniweczyć jego plan.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2011

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2011

Nemu | 2016-05-03

Day Leclaire - "Niespodziewany spadek"

klaudja17 | 2015-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2015