Paryż i okolice. Przewodnik Pascala

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przewodnik Pascala". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pascal
Paryż i okolice
Paryż, Francja
Uluk

Przewodnik Pascala w umiejętny sposób łączy ciekawą opowieść o zwiedzanych miejscach z drobiazgowym praktycyzmem. Dzięki niemu świat zawsze wydaje się znajomy, zrozumiały i przyjazny, gdziekolwiek byś nie pojechał. Poręczny, treściwy, bogaty w informacje, zawiera opisy miejsc noclegowych, restauracji, godziny otwarcia muzeów, ceny biletów, wszystko o imprezach, które warto przeżyć. Paryż to...

Paryż to miejsce magiczne, które zachwyca, przyciąga i nieustannie zadziwia. Ta wspaniała europejska metropolia z harmonią i wdziękiem łączy zabytki przeszłości z nowoczesnymi, często kontrowersyjnymi budowlami. Szokująca niegdyś wieża Eiffla od dawna jest najbardziej wyrazistym symbolem stolicy Francji, a dzielnica La Defense nie mogłaby już dziś istnieć bez zdumiewającej konstrukcji La Grande Arche. Piękno i bogactwo tego miasta wynika właśnie z jego kontrastów i różnorodności.
Ta ekscytująca i kolorowa metropolia, w której niemal każda z dwudziestu dzielnic ma swój odrębny charakter, tworzy niezwykłą urbanistyczną całość, inspirującą twórców i niezmiennie oczarowującą turystów.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: www