Wrath

Okładka książki Wrath
Laurann Dohner Wydawnictwo: Ellora's Cave Cykl: New Species (tom 6) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2012-01-01
angielski
9781419939044
Science Fiction Romance Paranormal +18

Jak na tą serię i powtarzający się schemat ON Nowy Gatunek, ONA delikatna mała ludzka kobieta , ta część była chyba najmniej schematyczna. Obraz Lauren - pulchniejszej i takiej miłej a jednocześnie silnej. Wrath - jeden z uratowanych niedawno przedstawicieli Gatunku. Podobało mi się że był konkretny, opiekuńczy i stawiał sprawę jasno. Nie bawił się w gierki a rozmawiał! Za to ma plusa.
Poza tym porwanie na początku - też bym się bała gdyby trzech napakowanych kolesi zamknęło mnie w podziemiach i chcieli informacji o czymś o czym nie mam bladego pojęcia:)
Dobra część :)

Książka opowiada o Wrathu i Laurze . On należy do gatunku i wraz z trzeba innymi mężczyznami porywają Laure która jest brana za partnerkę człowieka którego chcą dorwać. Gdy dowiadują się ze dziewczyna tylko z nim pracuje , trafia pod opiekę Wratha i dopóki nie pochwycą wroga , ona z nim pozostanie. Książka ciekawa i z innej beczki. Polecam

Zdecydowanie - "co za dużo, to niezdrowo". Chyba jeszcze nigdy nie czytałam ciągiem aż tylu książek (poniekąd) erotycznych... Już po 4 tomie miałam sobie robić przerwę, ale nie mogłam się wciągnąć w książkę, którą sobie wtedy wybrałam, więc porzuciłam ją na rzecz kontynuowania tej serii. Tak samo było i przy tej części. Zaczęłam czytać coś innego, ale że mimo 100 stron nadal była nudna jak flaki z olejem, to wróciłam do tego cyklu.

"Wrath" okazał się zdecydowanie lepszy niż poprzednia książka z serii, ale nadal mam wrażenie, że najlepsze wątki już zostały wyczerpane, a teraz wszystko się powtarza. Jedynym powiewem świeżości mogę nazwać Amandę - najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki. Amanda jest totalnie szalona i niesamowicie zabawna. Z chęcią przeczytałabym książkę o niej, ale z tego co widzę to jeszcze takowa nie powstała.

Na półkach: , , , , , , , , ,

New Species opiera się na określonym schemacie. Czytając kolejne części mamy wrażenie, że autorka często korzysta z funkcji - kopiuj-wklej. Zwłaszcza, gdy chodzi opisywanie tego, jacy są przedstawiciele nowego gatunku. Jednak co dziwne czytanie książek z tej serii niesamowicie wciąga i zachęca do poznania kolejnych przedstawicieli tej społeczności. Wrath ma pewien problem, kieruje nim mnóstwo strachu i agresji. Jednak w rękach kochanej kobiety zaznaje ukojenia.

Kolejny świetny romans paranormal. Bardo lubię cały ten cykl New Species. Wrath, świeżo uwolniony Gatunek porywa bystrą, pulchniutką Lauren…i zaczyna się dziać :)
Jednak najbardziej mnie urzekła jej przyjaciółka Amanda – to prawdziwy dynamit… i czekam niecierpliwie na tom z nią, jako główną bohaterką...bo już sobie upatrzyła „niewinną” ofiarę:)

New Species Dohner nie można zaliczyć do ambitnej literatury. Nie oszukujmy się. Nie znajdziemy tu mrożącej krew w żyłach akcji, czy piorunujących dialogów.
Seria należy do tych łatwych, lekkich i przyjemnych. I jak każda seria ma swoje lepsze i gorsze momenty. Dialogi "takie se", jeżeli zaś chodzi o akcję,to zaczyna mnie powoli denerwować wciąż ten sam schemat.
Ale nadal uważam, że NS na tle podobnych książek wypada nie najgorzej, i pomimo mojego lekkiego "psioczenia", to seria nadal jest jedną z tych, które lubię.

Ale nadal...

Fajna książka, połączenie akcji z gorącym paranormalem. Polecam miłośnikom gatunku ;)

Jedna z lepszych w tym cyklu.

Jedna z lepszych w tym cyklu.

Uwielbiam głównego bohatera, bohaterkę i szaleję za jej przyjaciółką! Ciekawa fabuła, lekko schematyczna u Pani Dohner, ale mnie to nie przeszkadza. Zabawna, seksowna, rewelacyjna.

Jestem pod wrażeniem... nie mogę skończyć czytać...

Jestem pod wrażeniem... nie mogę skończyć czytać...

Dodaj cytat z książki Wrath