Leśny ludek

Tłumaczenie: Małgorzata Samborska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Leśny ludek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW
Meet the woodland folk
leśny ludek, las, ludek
Alane

Cześć! Pozwól że się przedstawię! Jestem Jeż. Należę do leśnego ludku. Na dole stronicy znajdziesz odcisk mojej łapy. Poczytaj o naszych przygodach i poznaj świat, w którym żyjemy. Będzie Zabawa Wiosenna i konkurs na wykorzystanie łupin zielonego groszku, jesteśmy zaproszeni na wesele Kosów, zrobimy też łódkę z ogromnego drewniaka. Najważniejsze, ze zawsze dobrze się bawimy.

źródło opisu: Książka

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

surykatek86 Mazur | 2018-01-06
Przeczytana: 20 stycznia 1993

Cykl 6 książek które poznałem w bibliotece gdy miałem 8 lat , opowiada o przygodach mówiących zwierzętach elfach ,wróżkach i skrzatach przypomina dzieciństwo .Polecam.

Kern | 2017-04-07
Na półkach: Przeczytane, 2017, Dzieci
Przeczytana: maj 2017

Rewelacyjna.
Książka składa się z kilku niezależnych "opowiadań" czy może scenek. Każda z nich to dwie strony tekstu + jeden przepiękny, całostronnicowy obrazek.

Świetnie nadaje się na bajki na dobranoc.
Idealne dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Marta | 2013-08-27

Pierwsza część najwspanialszej bajki mojego dzieciństwa. Całe dzieciństwo mogłam słuchać jak mama mi czyta historie małych zwierzątek w Leśnym Ludku. Do dziś widzę w głowię te obrazki w książce. Cudowne!