Leśny ludek

Okładka książki Leśny ludek
Tony Wolf Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW Cykl: Leśny ludek (tom 1) literatura dziecięca
42 str. 42 min.
Małgorzata Samborska
leśny ludek las ludek

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Pierwszy raz spotkałem się z tą serią książek jak miałem 6 może 7 lat. Było to dosyć dawno temu (teraz już wiek Chrystusa) jednak książki te są dalej w mojej pamięci. Dzięki nim moje dzieciństwo było barwniejsze. Warto poczyczytac je swojemu dziecku.

Rewelacyjna.
Książka składa się z kilku niezależnych "opowiadań" czy może scenek. Każda z nich to dwie strony tekstu + jeden przepiękny, całostronnicowy obrazek.

Świetnie nadaje się na bajki na dobranoc.
Idealne dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Rewelacyjna.

Świetnie nadaje się na bajki na dobranoc.
Idealne dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Pierwsza część najwspanialszej bajki mojego dzieciństwa. Całe dzieciństwo mogłam słuchać jak mama mi czyta historie małych zwierzątek w Leśnym Ludku. Do dziś widzę w głowię te obrazki w książce. Cudowne!

Cykl 6 książek które poznałem w bibliotece gdy miałem 8 lat , opowiada o przygodach mówiących zwierzętach elfach ,wróżkach i skrzatach przypomina dzieciństwo .Polecam.

Jak sięgnąć pamięcią książka ta towarzyszyła mi przez większość mojego dzieciństwa. Rewelacyjna do teraz. Polecam z całego serca. Pozostawiła miłe wspomnienia.

Dodaj cytat z książki Leśny ludek