Leśny ludek

Tony Wolf Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW Cykl: Leśny ludek (tom 1) literatura dziecięca
Meet the woodland folk
Małgorzata Samborska
leśny ludek las ludek

Okładka książki Jaclyn Hyde Annabeth Bondor-Stone, Connor White
Ocena 7,3
Jaclyn Hyde Annabeth Bondor-Sto...
Okładka książki Sabotaż w punkcie skupu i inne komiksy Martin Widmark, Helena Willis
Ocena 7,7
Sabotaż w punk... Martin Widmark, Hel...
Okładka książki O ósmej na arce Ulrich Hub, Jörg Mühle
Ocena 7,5
O ósmej na arce Ulrich Hub, Jörg Mü...
Okładka książki Zog Julia Donaldson, Axel Scheffler
Ocena 9,0
Zog Julia Donaldson, Ax...
Okładka książki Kefir w Kairze, czyli podróże palcem po mapie Joanna Rusinek, Michał Rusinek
Ocena 7,0
Kefir w Kairze... Joanna Rusinek, Mic...
Okładka książki Wytrzyszczka, czyli tajemnice nazw miejscowości Joanna Rusinek, Michał Rusinek
Ocena 8,4
Wytrzyszczka, ... Joanna Rusinek, Mic...

Jak sięgnąć pamięcią książka ta towarzyszyła mi przez większość mojego dzieciństwa. Rewelacyjna do teraz. Polecam z całego serca. Pozostawiła miłe wspomnienia.

Pierwszy raz spotkałem się z tą serią książek jak miałem 6 może 7 lat. Było to dosyć dawno temu (teraz już wiek Chrystusa) jednak książki te są dalej w mojej pamięci. Dzięki nim moje dzieciństwo było barwniejsze. Warto poczyczytac je swojemu dziecku.

Cykl 6 książek które poznałem w bibliotece gdy miałem 8 lat , opowiada o przygodach mówiących zwierzętach elfach ,wróżkach i skrzatach przypomina dzieciństwo .Polecam.

Rewelacyjna.
Książka składa się z kilku niezależnych "opowiadań" czy może scenek. Każda z nich to dwie strony tekstu + jeden przepiękny, całostronnicowy obrazek.

Świetnie nadaje się na bajki na dobranoc.
Idealne dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Pierwsza część najwspanialszej bajki mojego dzieciństwa. Całe dzieciństwo mogłam słuchać jak mama mi czyta historie małych zwierzątek w Leśnym Ludku. Do dziś widzę w głowię te obrazki w książce. Cudowne!

• Dzieciństwo
  • Literatura dziecięca
  • Dla dzieci/młodzieży
  • Książki, które pamiętam z dzieciństwa
  • Czytam dzieciom
  • Wspomnienia z Dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Leśny ludek