Wielki leksykon służb specjalnych świata

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
978-83-05-13484-2
Służby specjalne
kasia

Wielki leksykon służb specjalnych świata : organizacje wywiadu, kontrwywiadu i policji politycznych świata, terminologia profesjonalna i żargon operacyjny. Pierwsze w Polsce i jedno z niewielu tego typu na świecie kompendium wiedzy o ponad 1100 byłych oraz aktualnie istniejących służbach specjalnych. Autor przedstawia powstanie, struktury i ich przeobrażenia, kadrę kierowniczą agencji...

Pierwsze w Polsce i jedno z niewielu tego typu na świecie kompendium wiedzy o ponad 1100 byłych oraz aktualnie istniejących służbach specjalnych. Autor przedstawia powstanie, struktury i ich przeobrażenia, kadrę kierowniczą agencji wywiadu, kontrwywiadu i policji politycznej ponad 120 krajów świata.

źródło opisu: www.kiw.com.pl/

źródło okładki: www.kiw.com.pl/