Kazio w miasteczku pełnym wampirów

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kazio". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wilga
Karolina

Pewnego dnia w lokalnej gazecie ukazał się artykuł zatytułowany: WAMPIRY ATAKUJĄ! Ale zaraz, zaraz... przecież Kazio zna mnóstwo wampirów i żaden z nich nie jest groźny! Czyżby komuś zależało na tym, żeby ludzie zaczęli się ich bać? I kto stoi za tym spiskiem, i kto porwał profesora Gurgula? Kazio, Antek, Zuzulida, babcia Fibrycukella i dziadek Hongogard muszą rozwiązać te zagadki. Oj, będzie...

Oj, będzie się działo w Milusinie!

źródło opisu: Wilga, 2012

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Maleństwo | 2018-01-16
Przeczytana: 05 stycznia 2018

Młodszy jest już w takim wieku, że powinien czytać sam. Wiem, wiem, osiem lat to już niewątpliwie pora. Nie jest tak, że nie czyta w ogóle. Owszem czyta, ale głównie książki w stylu Dziennika Cwaniaczka, czy Tomka Łebskiego, gdzie literki przetykane są obrazkami, a na wielu stronach słowo pisane przegrywa walkę z grafiką. Ja jednak cieszę się, że choć do tego udało się Go namówić.

A kontynuując walkę z niechęcią do książek wieczorami czytamy razem. Zdarza się, że stronę ja stronę On, często tylko On mi, a zdarza się też, że tylko ja Jemu.

Kazia czytałam ja. Dlaczego? Powód jest prosty. Niezmiernie mi ta książka przypadła do gustu i nie bardzo miałam ochotę uronić z jej treści czegokolwiek.

Wcześniejsze tomy przygód Kazia poznaliśmy jeszcze w czasach, kiedy to Starsza była odbiorcą serii o Kaziu. Teraz Młodszy zanosił się śmiechem słuchając o wampirach. Ale od początku.

Pewnego dnia w Milusinie rozeszła się plotka, że Wampiry są groźne dla ludzi. Atakują ich i mogą naprawdę...

Villemo66 | 2017-05-20
Przeczytana: 17 maja 2017