Biologia

Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
Biology
83-09-00748-5

Florianf | 2017-03-27

Swego czasu to była biblia. Dzisiaj już wiedza przestarzała.

książek: 1946
Weronika | 2015-10-03

Klasyka. Uczyłam się z niej do matury z biologii i korzystałam na studiach. Wiele informacji wciąż aktualnych :) Uśmiechnęłam się z sentymentu widząc okładkę w "lubimyczytac". Biologia "Villego" to jeden z najlepszych podręczników do biologii na rynku. Stale uaktualniania. Sama korzystam do dziś z najnowszego wydania.

Octopus | 2015-07-08
Przeczytana: 1980 rok

dobrze napisana, świetna do nauki przed maturą

książek: 2043

Bardzo dobra Biologia do nauki, zwłaszcza te starsze wydanie kiedyś mi polecano. Jest tutaj więcej informacji.

Maria Buczek | 2014-03-31

tysiąc stron biologicznej rozkoszy <3

Leesec | 2014-03-22
Przeczytana: czerwiec 1994

Podstawowy podrecznik biologi na biol-chemie :)). He, he. Wspaniala ksiazka zreszta.

ryszpak | 2014-03-20
Przeczytana: marzec 1993

Książka, z której tak jak większość ludzi w latach 90. korzystałem w liceum ucząc się do matury, ale nie tylko, także i w czasie roku szkolnego. Przystępne informacje, dobrze napisane.

zuzkat | 2013-04-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2011
Przeczytana: 31 marca 2011

Ulubiona książka z biologii. Zawsze po nią sięgam, gdy potrzebuję czegoś do szkoły