Moje dziecko idzie do przedszkola

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Pobyt w przedszkolu jest dla dzieci, ale również dla ich rodziców, ważną fazą w życiu. W tym praktycznym poradniku rodzice znajdą odpowiedź na wiele podstawowych pytań, które związane są z przygotowaniem i pobytem dziecka w przedszkolu oraz jego przejściem do pierwszej klasy.Oto kilka wybranych problemów:Jakie przedszkole będzie właściwe dla naszego dziecka?Kiedy powinniśmy posłać dziecko do przedszkola?Jak należy się do tego przygotować?Swobodna zabawa co to takiego?Czy moje dziecko jest na tyle dojrzałe, by pójść do szkoły?

Magdalena | 2016-10-29
Przeczytana: 23 października 2016