Ukraina
historia
kasia

Polityczna, gospodarcza, społeczna i kulturalna historia Ukrainy XX wieku. Autorzy przedstawiają Ukrainę zarówno w szerokiej perspektywie historycznej, jak i w szczegółach codziennego życia. Zmiany, dokonane w drugim wydaniu książki, uwzględniają zarówno potrzeby rynku czytelniczego, w szczególności studiującej młodzieży, jak i względy analitycznoprawne. We wznowionym wydaniu czytelnik znajdzie obszerne omówienie czternastoletniej historii niepodległej Ukrainy oraz przedstawienie jej dziejów z okresu ZSRR.

źródło opisu: Wydawnictwo Trio

źródło okładki: http://www.wydawnictwotrio.pl/index.php?Tytul010=12