Zamki w Polsce

Wydawnictwo: Dragon
978-83-62976-51-5
zamki, dwory, pałace
cykuta

W albumie Zamki w Polsce zgromadzono zdjęcia niezwykłych warowni i tajemniczych ruin, opisano niesamowite historie oraz legendy, a także zebrano najważniejsze informacje o najciekawszych polskich zamkach. Wśród pereł architektury albo malowniczych pozostałości można zadumać się nad świetnością i bogactwem czasów, które bezpowrotnie minęły. W albumie zaprezentowane są między innymi zamki w...

niesamowite historie oraz legendy, a także zebrano najważniejsze informacje o najciekawszych polskich zamkach. Wśród pereł architektury albo malowniczych pozostałości można zadumać się nad świetnością i bogactwem czasów, które bezpowrotnie minęły. W albumie zaprezentowane są między innymi zamki w Malborku, Bobolicach, Będzinie, Kwidzynie czy Łęczycy.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Własne