Sekret milionera

Wydawnictwo: Harlequin
The millionaire's secret wish
8323801983
Avadoro

Alisa i Dylan znali się od dzieciństwa i zawsze łączyła ich silna więź. Na studiach zostali parą, ale pewien przykry incydent sprawił, że się rozstali. Gdy po latach Dylan spotkał Alisę, zrozumiał, że zawsze była jego największą miłością. Jednak ona nie chce go znać. Gdy dziewczyna ulega groźnemu wypadkowi i traci pamięć, Dylan jest jedyną osobą, która może się nią zaopiekować. Alisa pamięta...

Gdy dziewczyna ulega groźnemu wypadkowi i traci pamięć, Dylan jest jedyną osobą, która może się nią zaopiekować. Alisa pamięta niewiele faktów z przeszłości, a Dylan upatruje w tym szansę odzyskania jej uczucia.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

Typowy harlequin, czytany lata temu, który z jakiegoś powodu zapadł mi w pamięci. Polecam niewymagającym fanom romansów.

Klauduuu | 2017-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2017