Piotruś, Kasia i maleństwo: Rodzina Kujawskich oczekuje dzidziusia

Eida

Edukacja seksualna dla dzieci od lat 6. Książka wyróżniona nagrodą niemieckiej literatury młodzieżowej. W Polsce wycofana ze sprzedaży z przyczyn obyczajowych. Po latach wraca na rynek w Racjonaliście! Książka skonstruowana w formie komiksowego opowiadania przedstawiającego rodzeństwo, Piotrusia i Kasię, oczekujące siostry lub brata. Autorzy uświadamiają zarówno dzieciom, jak i dorosłym, że...

Książka skonstruowana w formie komiksowego opowiadania przedstawiającego rodzeństwo, Piotrusia i Kasię, oczekujące siostry lub brata. Autorzy uświadamiają zarówno dzieciom, jak i dorosłym, że seks odgrywa naturalną i pozytywną rolę w naszym życiu. Dzięki konwencji przyjętej przez autorów (gry i pytania na końcu niektórych rozdziałów) dzieci mają okazję w zabawny sposób przyswoić sobie nową wiedzę i dojść do własnych rozwiązań.

źródło okładki: własne

Kamiookami | 2016-10-15