Zgłosuj na książki roku 2017

Wołanie na puszczy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
832071561X
Eida

Na kolejny tom " Pism wybranych " Stefana Kisielewskiego składają się jego artykuły i felietony wydane poza zasięgiem cenzury w latach 1976-1981.|Artykuły polityczne umieszczane były w wychodzących w tym czasie w Polsce wydawnictwach niezależnych, natomiast felietony publikowane były w paryskiej " Kulturze ". Całość ukazała się w 1982 roku w Wydawnictwie NOWA i została poprzedzona "Przedmową" Stefana Kisielewskiego.

źródło opisu: http://iskry.com.pl/aktualnie-niedostepne/343-wolanie-na-puszczy-.html

tradilus | 2017-09-27
Beata | 2014-10-15