Kuchnia Polska. Podręczne Przepisy

Wydawnictwo: Publicat
Matacz

Podręczne przepisy. Kuchnia polska to zupełnie coś nowego! 50 pomysłów na wyśmienite dania polskiej kuchni zamknięte w niezwykle poręcznym blaszanym pudełku. Każdy przepis zapisany jest na osobnej karcie powlekanej folią. Dzięki temu kartki nie zabrudzą się podczas używania, nie nasiąkną na przykład tłuszczem. Plamy wystarczy zmyć wodą! Od dziś możesz zająć się przygotowaniem smacznych posiłków, nie martwiąc się już więcej o swoją książkę kucharską!

źródło opisu: www.3telnia.pl

źródło okładki: www.empik.com

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!