Wyliczanki bez trzymanki

2008-01-01
2008-01-01
56 min.
dla dzieci wyliczanki edukacyjne

Jak Frączek bierze się za wyliczanki to wiem, że będzie zabawnie, zetrę język przy czytaniu jak na tarce, córcia będzie cieszyć się co niemiara, spędzimy wieczór podskakując z radości (zamiast uciszać i usypiać córcię). Ach, wszystkim znane wyliczanki jak zwykle przeinaczone, wykoślawione, przeFRĄCZKOWIONE wzorowo jak się patrzy. Ale frajda!

Wyliczanki łamią języki i nieźle bawią. U nas książeczka w ciągłym ruchu od 1,5 roku. Dla dzieciaczków w wieku 0-100 lat :D

Język można połamać, ale cały w tym urok. Super wydana, kolorowa i ciekawa.
Polecam.

Język można połamać, ale cały w tym urok. Super wydana, kolorowa i ciekawa.
Polecam.

• Biblioteka główna
  • Czytam Julce
  • Dla szkrabów
  • Dla dzieci - Rymowanki Alki
  • Przeczytane dziecku w 2016 :)
  • 2015

Dodaj cytat z książki Wyliczanki bez trzymanki