6 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Sylwia

Zamieszczone tu prace ukazują życie w jego najbardziej podstawowych formach - w pracy, w rodzinie, w środowisku towarzyskim - i stanowią materiał obrazujący społeczeństwo końca lat siedemdziesiątych - jego poziom materialny, organizację, moralność, stan świadomości. I to jest podstawowa choć nie jedyna wartość tej książki.

źródło opisu: Wydawnictwo Książka i Wiedza, 1981

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Sylwia | 2012-07-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 20 lipca 2012

Takie książki właśnie lubię. Opisujące wycinek z życia zwykłych ludzi. Teraz jestem ciekawa, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów-autorów. W końcu to tylko miesiąc z ich życia.

Dominika Gaweł | 2012-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2012

Żyję już sporo lat na świecie i zawsze, nawet w chwilach trudnych, brałem książkę do ręki. Była ona moją ucieczką i zapomnieniem. Ubogie jest życie tych, co obok książki przechodzą obojętnie.

Dorota_Dega | 2017-02-05
| 2013-07-08