Niepokorny Ciechanów

Książka jest przypisana do serii/cyklu ",,Nasza Tożsamość''". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Studio Gołąb
NSZZ, , Solidarność''
literatura faktu
Ania

-Niech pan wyłączy dyktafon, to powiem panu więcej - takie słowa padały, gdy nagrywałem wspomnienia osób, które szły pod prąd wydarzeń, których areną był Ciechanów i Polska. Godziny rozmów, dociekliwych pytań spowodowały, że wreszcie światło dzienne ujrzy wiele bardzo osobistych wspomnień, nie znanych nawet rodzinom Niepokornych. Powstanie "Solidarności" w sierpniu 1980r.,zaangażowanie i entuzjazm, jaki wytworzył się wtedy w polskich duszach, było dla wielu najważniejszym wydarzeniem w życiu.

źródło opisu: skrzydełko książki

Weronica | 2015-10-22