Podręcznik obsługi faceta. zasady użytkowania

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Odkryj męski punkt widzenia&…, i dobierz się do męskiego punktu siedzenia! O czym myślą duzi chłopcya Wydaje Ci się, że już wiesza Może jednak powinnaś się upewnića Dowiedz się, co przed Tobą ukrywają i jak możesz ich pokonać, wytrącając im z ręki broń! Uwaga! Książka zawiera informacje, których wolałabyś nie znać, ale w żadnym razie nie możesz sobie na to pozwolić! Dałabyś się pokroić, żeby dowiedzieć się, co on naprawdę o Tobie myślia zastanawiasz się, co zrob

Larysa | 2012-09-17
Przeczytana: 17 września 2012

"Kobiety są z Wenus. Mężczyźni są z Marsa." - mówcie co chcecie, ale to stwierdzenie najtrafniej określa to jacy jesteśmy różni. Inne planety, inne światy, inne punkty widzenia i zachowania...jednym słowem: nieznane po obu stronach. I chociaż to my, kobiety uważane jesteśmy za niezrozumiałe stworzenia - weź tutaj rozkmiń co facet miał na myśli.

Steve Santagati w swojej książce "Podręcznik obsługi faceta" wprowadza nas w umysł potencjalnego kandydata na przyszłego chłopaka. W obszernej, sześcioczęściowej i wielorozdziałowej prozie zapoznaje nas mniej więcej z typowym mózgiem i punktem widzenia faceta. Większość podręcznika kręci się wokół tematu: "Dlaczego my kobiety, kochamy bad boyów" i tego się trzyma. No właśnie, dlaczego? Oni łamią nam serca, są powodem naszych łez, upadków, rozchwiań emocjonalnych, problemów...a mimo to lgniemy do nich jak ćmy do światła. Pociągają nas, pakują w kłopoty, dają moc adrenaliny - wszystko to czego nie możemy dostać od grzecznych i poukładanych...

Ania | 2013-07-26

Nie powala. Osobiście polecam dużo bardziej "Dlaczego mężczyźni kochają/poślubiają zołzy". A co do tej ksiażki... Wiem to wszystko, nie ma tutaj żadnych nowości. SPOJLER: autor podpowiada takie oczywistości jak : jakie kupić majtki - nie drogie, ale nie te sprzedawane po 3 sztuki, na czym polega podkreślanie atutów ubiorem (w stylu jeśli masz ładny biust pokaż go!, jeśli plecy załóż sukienkę z odkrytymi plecami!) jakiego typu bluzki nosić w zależności od rozmiaru piersi kurcze no nie chcę być wredna ale to trochę śmieszne. W kolejnych rozdzialch ksiażki pokazane są triki (tak samo oczywiste) jak zdobyć faceta marzeń. Nudy straszliwe - dla osób wtajemniczonych i doświadczonych, a dla początkujących, kurcze to trochę kreowanie kolejnych pustych lasek, dla których posiadanie faceta jest ważniejsze od spełniania się zawodowo, naukowo, sportowo itd. Jak dla mnie ksiażka wiele nie wnosi i nie polecam jej niestety.

Dirtypicture | 2012-12-26

Ciekawa, momentami zabawna, a momentami trochę ciężka w czytaniu.. ale polecam :)

remember | 2014-02-05
Przeczytana: 12 lutego 2014