978-83-61803-09-6
religia

Wystarczy otworzyć ramiona, aby ktoś doświadczył obecności Królestwa Bożego na ziemi. Wystarczy poukładać życie z puzzli, jakie od urodzenia potencjalnie posiadamy, aby być szczęśliwym człowiekiem. Tak uważa Autor w barwnych, poruszających serce historiach, które przeplata refleksją nad Słowem Bożym.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

banato | 2015-08-09

Książka jezuity W.Żmudzińskiego, biblisty i pedagoga, to refleksyjna pozycja z mądrym przesłaniem. Przypomina nam, co tak naprawdę w życiu się liczy, co jest ważne. Taka ku pokrzepieniu serc, dla wszystkich którzy utracili radość,sens istnienia i nie tylko.. Cieszę się, że mam ją w swojej biblioteczce.
"W każdym z nas jest wszystko, czego nam potrzeba, by ułożyć z poszczególnych elementów naszego życia doskonały i unikalny obraz"

MsChocolate | 2014-05-20

Świetny język, ciekawe historie, mądre puenty! Polecam tą książkę. Jej forma zachęca do czytania po kawałku i rozmyślania nad jego treścią. Polecam dla tzw. ludzi zabieganych, którzy nie mają czasu na nic. :)

MartynaRB | 2016-03-18
aniqa | 2015-11-26