Jak rozwinąć skrzydła

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychologia podręczna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: W.A.B.
83-7414-145-X
psychoterapia
bleedingsun

Podręcznik do samodzielnej terapii, zawierający dwanaście sesji z ćwiczeniami. Książka ta mówi, jak radzić sobie z nieśmiałością, jak uwierzyć w samego siebie i rozwijać twórcze możliwości. Czytelnik może odnaleźć w autorze serdecznego przewodnika, pomagającego wyzwolić się z samotności i zahamowań. Zawarty w książce program terapeutyczny został poddany pilotażowi w warszawskim Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA.

źródło opisu: http://www.wab.com.pl/

źródło okładki: http://www.wab.com.pl/

Korneliusz | 2016-06-28

Pozycja obowiązkowa dla osób, które chcą przyswoić sobie zachowania asertywne. Kluczem do sukcesu jest nie tylko samo jej przeczytanie, ale przede wszystkim sumienne i staranne wykonanie zawartych w niej ćwiczeń praktycznych. I co jest najważniejsze: proszę się nimi nie zrażać, ani też nie opowiadać o nich swoich bliskim, którzy nie zrozumieją ich przesłania i będą próbowali odwieść od ich wykonania. Polecam!