Terapia dialektyczno-behawioralna (DBT). Trening umiejętności Materiały i ćwiczenia dla pacjentów

Seria: Psychiatria i psychoterapia
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
KasiaJulka

Terapia dialektyczno-behawioralna. Trening umiejętności. Materiały i ćwiczenia dla pacjentów zawiera ponad 225 przystępnie napisanych ulotek i kart do samodzielnej pracy, stanowi niezbędną pomoc dla pacjentów biorących udział w treningu umiejętności DBT i dla terapeutów, którzy ten trening prowadzą. Dialektyczna terapia behawioralna, pierwotnie opracowana z myślą o osobach z rozpoznaniem osobowości z pogranicza, okazała się skuteczną metodą leczenia wielu różnych problemów psychicznych i emocjonalnych. Żaden pojedynczy program treningu umiejętności nie uwzględni wszystkich ulotek i kart przedstawionych w tej książce; pacjenci uzyskują szybki i łatwy dostęp do zalecanych narzędzi spełniających ich indywidualne potrzeby.

źródło opisu: http://www.wuj.pl/

źródło okładki: http://www.wuj.pl/

Agnese | 2018-07-11
Kasia | 2018-05-01
Przeczytana: maj 2018
idaredalma | 2017-12-22
Na półkach: Chcę przeczytać, 04. Pap?
książek: 2071
Graven | 2017-11-06