Planeta Ziemia

Planet Earth
83-7301-914-6
albumy
elfik_wpr

Bezprecedensowa, jedyna w swoim rodzaju podróż przez nasz glob. Żyjemy na planecie, której nie potrafimy w pełni docenić. Nikt z nas nigdy nie ujrzy i nie doświadczy nawet ułamka jej piękna i złożoności. Dzięki zastosowaniu rewolucyjnej techniki zwiadu lotniczego i najnowocześniejszej technologii telewizji wysokiej rozdzielczości zespołowi realizującemu serial Planeta Ziemia udało się jednak...

Bezprecedensowa, jedyna w swoim rodzaju podróż przez nasz glob.

Żyjemy na planecie, której nie potrafimy w pełni docenić. Nikt z nas nigdy nie ujrzy i nie doświadczy nawet ułamka jej piękna i złożoności. Dzięki zastosowaniu rewolucyjnej techniki zwiadu lotniczego i najnowocześniejszej technologii telewizji wysokiej rozdzielczości zespołowi realizującemu serial Planeta Ziemia udało się jednak wprowadzić cuda świata natury do naszych domów.
Ta książka, zilustrowana ponad czterystoma wspaniałymi fotografiami nadzwyczajnych zjawisk przyrody ożywionej i nieożywionej, jest zapisem jednego z najambitniejszych przedsięwzięć filmowych z dziedziny historii naturalnej, jakie kiedykolwiek podjęto dla telewizji. Wiele z zamieszczonych tu zdjęć odkrywa przed nami niedostępne miejsca, gdzie zaledwie garstka osób postawiła stopę, i zachowania zwierząt, jakich nigdy dotąd nie sfilmowano ani nie sfotografowano.
Zapraszamy do niezwykłej podróży dookoła świata: od błękitnych głębi oceanów po szeroki step, od spieczonych słońcem pustyń po tętniące życiem lasy deszczowe. Oto fascynujący portret naszej planety - idealne uzupełnienie wyjątkowego serialu telewizyjnego Planeta Ziemia.

źródło opisu: Dom Wydawniczy REBIS, 2006

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!