Submodalności. Niezwykła Droga Do Twojego Umysłu

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Wyższy poziom NLP: * sposoby kodowania czasu i techniki jego zmiany, * wykorzystanie wzorca świstu w trudnych i niezwykłych sytuacjach, * modyfikacja osobistych kryteriów odbioru świata, * metody usuwania kompulsji i autodestrukcji, * wspieranie podejmowania samodzielnych decyzji, * strategie reakcji na krytykę, * korzystanie ze stanów kinestetycznych. Daj się ponieść zmysłom i przemówić słowom! Jesteś istotą zmysłową. Poznajesz świat za pomocą wzroku,

Nowik | 2014-05-15

Całkiem ciekawa książka ukzazująca techniki stosowania NLP. Czy są one skuteczne czy nie to już osobiste zdanie ale książkę powinny przeczytać, chociażby osoby zainteresowane psychologią.

ArturO | 2014-01-01
Ola | 2013-12-17