SERCE UMYSŁU Jak przezwyciężyć codzienne trudności .NLP

Tłumaczenie: Krystyna Adamska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Programowanie neurolingwistyczne NLP". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
7 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Heart Of The Mind
978-83-7489-361-9
Marta

Bestsellerowa publikacja, która na stałe weszła do kanonu najważniejszych książek z zakresu NLP! Jak przełamać lęk i wzmocnić poczucie własnej wartości? Jak poradzić sobie ze wstydem, poczuciem winy, nadmierną krytyką? Jak wzbudzić w sobie motywację do zmiany i wziąć życie w swoje ręce? Rozwiązanie tych i wielu innych codziennych problemów znajdziesz dzięki stosowaniu niezwykle skutecznych i...

Jak przełamać lęk i wzmocnić poczucie własnej wartości?
Jak poradzić sobie ze wstydem, poczuciem winy, nadmierną krytyką?
Jak wzbudzić w sobie motywację do zmiany i wziąć życie w swoje ręce?

Rozwiązanie tych i wielu innych codziennych problemów znajdziesz dzięki stosowaniu niezwykle skutecznych i sprawdzonych technik Neurolingwistycznego Programowania. W kolejnych rozdziałach książki autorzy, słynni terapeuci i badacze NLP, prezentują wybrane trudności codziennego życia i pokazują, w jaki sposób sobie z nimi radzić. Udowadniają, że niemal każdy życiowy kłopot można pokonać, i wskazują, jak korzystać z wewnętrznego potencjału, który kryje się w każdym człowieku.

„Serce umysłu” stała się jedną z najpoczytniejszych książek w USA z zakresu NLP, a historie w niej zawarte oparte są na doświadczeniach ludzi, którzy dzięki tej przełomowej metodzie odmienili swoje życie.

Conniare i Steve Anderas są małżeństwem, cieszą się międzynarodową sławą jako eksperci i badacze Neurolingwistycznego Programowania. W założonym przez siebie wydawnictwie Real People Press wydali wiele bestsellerowych książek, między innymi przełomowe prace twórców NLP Richarda Bandlera i Johna Grindera (w Polsce wydano m.in. „Z żab w księżniczki” GWP 2011), a także szkoleniowe płyty CD i DVD z zakresu NLP. Prowadzą seminaria i warsztaty z zakresu NLP, a także piszą książki na ten temat.

źródło opisu: http://www.gwp.pl/2183,serce-umyslu-jak-przezwycie...(?)

źródło okładki: http://www.gwp.pl/img/product/2183/kind/1

Dymitrian | 2017-02-04
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 31 stycznia 2017

Szarlataneria w czystej postaci. Za wyjątkiem dwóch, trzech rozdziałów prezentowane koncepcje są wręcz niebezpieczne.

matt | 2016-06-06
Mary | 2016-02-24