Wprowadź harmonię w swoim domu

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

Autor, konsultant Feng Shui w Wielkiej Brytanii, prowadzący warsztaty i kursy na temat praktycznego zastosowania tej techniki, wyjaśnia w sposób bardzo prosty podstawowe jej zasady. Udziela wielu cennych wskazówek, które pomogą Ci stworzyć dom w harmonii z Twoimi potrzebami, celami i ambicjami. Dowiesz się, jak dobierać kolory, jakie stosować dodatki, gdzie najlepiej zawieszać obrazy, a gdzie stawiać łóżko, aby otoczenie wpływało pozytywnie na Twoje dobre samopoczucie, relacje z bliskimi osobami, przyciągało szczęście i zdrowie.

ani_anka | 2012-06-11
Przeczytana: 11 stycznia 2012