Mercedes-Benz

Wydawnictwo: Auto
motoryzacja

W książce opisano samochody dostawcze Mercedes Benz T1 oraz MB 100D o masie całkowitej do 4,6t, zasilane silnikami o zapłonie samoczynnym. Omówiono sposoby obsługi i naprawy zespołów różnych modeli.Zamieszczono dane techniczne oraz tabele typowych niesprawności poszczególnych zespołów samochodu.Całość uzupełniono wykazem materiałów eksploatacyjnych, wykazem terminów i zakresu przeglądów okresowych oraz schematami elektrycznymi.

kiero | 2016-03-13
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać