Podróż na Wyspy Pomarańczowe

Tłumaczenie: Jolanta Bartosik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pokemon". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Journey to the Orange Islands
pokemon, dla dzieci
Amanda

To najnowsza i najbardziej niebezpieczna przygoda Asha, który będzie musiał pożegnać się ze starym przyjacielem i powitać nowego towarzysza. Profesor Oak wysyła Asha z ważną misją na Wyspy Pomarańczowe, ale tam za każdym rogiem na młodego trenera czeka nowa niespodzianka. Niewykluczone, że jeden z członków drużyny Asha pożegna się z nim na zawsze i do paczki wejdzie ktoś nowy. Tylko czy na pewno wiadomo, kto to jest? Poszukiwaczom uda się odkryć nowego łagodnego Pokemona, któremu grozi zagłada. Ash musi mu pomóc. Jest to pierwsza z trzech nowych, elektryzujących przygód na Wyspach Pomarańczowych.

źródło opisu: Egmont, 2001

źródło okładki: Zdjęcie autorskie