Powrót gangu Squirtle

Tłumaczenie: Jolanta Bartosik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pokemon". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Return of the Squirtle Squad
pokemon, dla dzieci
Amanda

Na wyspę Pokemonów żółwi rzucono czar sprowadzający na wszystkich sen. Jedyna nadzieja to Squirtle Asha! Czy dzielny stworek sprosta zadaniu? Zanim Squirtle Asha zaprzyjaźnił się ze swoim trenerem stał na czele gangu psotników. Teraz musi pomóc swojej nowej drużynie, ale jego pistolet na wodę nie na wiele się tu przyda. Trzeba dzwonić na alarm! Squirtle spieszcie na ratunek! Jest to ósma książka z nowej serii o Pokemonach, która powstała na podstawie popularnego filmu telewizyjnego.

źródło opisu: Egmont, 2001

źródło okładki: Zdjęcie autorskie