Do ataku,Charizard!

Tłumaczenie: Jolanta Bartosik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pokemon". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Charizard, Go!
pokemon, dla dzieci
Amanda

Rozpoczynają się najważniejsze w życiu Asha zawody Pokemonów. Nasz bohater nie chce przegrać. Ogień zmaga się z ogniem, tylko czy Ash może być pewien, że Charizard podejmie walkę? Ash sam wyhodował Charizarda, którego znalazł jako zabłąkanego Charmandera, ale Charizard jest uparty i nieposłuszny. Czy zapewni Ashowi zwycięstwo, kiedy rywalizacja stanie się zażarta? To już szósta książka z serii o Pokemonach, napisana na podstawie popularnego filmu telewizyjnego.

źródło opisu: Egmont, 2001

źródło okładki: Zdjęcie autorskie