Od komnaty do izby

7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-7419-089-2
albumy
alex

Autorzy książki zapraszają do przechadzki po dawnych polskich wnętrzach. Oglądając album odwiedzimy siedziby z różnych regionów dawnych ziem polskich, od późnego średniowiecza po czasy II Rzeczypospolitej. Album ten pozwoli czytelnikom na lepsze poznanie istotnej części historii, stanowiącej integralny składnik polskiej tożsamości.

Tekst w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.

źródło opisu: fragment wstępu

źródło okładki: http://www.parmapress.com.pl/index.php?action=pl&alb=okdi&start=19

Gabrielle | 2013-07-23

Bardzo ciekawy i ładnie wydany album, jak dla mnie jednak zdecydowanie za krótki. Myślę, że Polskie pałace obfitują w znacznie więcej pięknych pomieszczeń, które nadawały by się do zaprezentowania.