Siostry wampirki. Zabujana po kły

Tłumaczenie: Anna Chudaszek
Cykl: Siostry Wampirki (tom 5)
Wydawnictwo: MAK Verlag
Die Vampirschwestern: Ferien mit Biss

5 część fascynującej przygody półwampirzych bliźniaczek!! Nareszcie ferie! Daka i Sylwania nie mogą się już doczekać wylotu do ich rodzinnego miasta Bistrii, spotkania z krewnymi i przyjaciółmi. No i najfajniejsze – ich przyjaciółka Helenka też leci z nimi. Jednak nikt się nie spodziewał, że Helenka zakocha się po uszy. Ale jej wybranek nie jest zwyczajnym chłopcem, a wampirem. Na dodatek szczególnie groźnym. Czy w tej sytuacji ekstraduża porcja czosnku w ogóle jeszcze pomoże?

źródło opisu: Wydawnictwo MAK Verlag, 2011

źródło okładki: http://www.makverlag.eu/store/bestsellery/wamp5-zabujana-po-kly.html

Luna | 2016-09-12
Przeczytana: 11 września 2016

Bliźniaczki mają tygodniowe ferie, więc wraz z rodzicami i Helenką, wyjeżdżają do Bistrii... Helenka bierze udział w wielkim, wampirzym święcie: Wampirskiej Nocy Narodowej i zakochuje się z wzajemnością w Murdo wokaliście Krypton Krax!!!! <3 Polecam szczególnie na poprawę humoru i relaks!!! ;) :D

Lunatyczka | 2013-03-05
Przeczytana: 05 marca 2013

Taka sobie książeczka dla dzieci, nie wiem czy nazwać ją głupią czy śmieszną, czyta się szybko i na początku jest wiele śmiesznych elementów, z przy mrużeniem oka o wampirach...
Książka pożyczona od mojej kuzynki

Julia | 2017-11-02

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zdecydowanie moja ulubiona część tej serii! Dziewczyna kontra wampiry! Kto wygra? Daka i Sylwanie nie mogą pozwolić, by Helence stało się coś złego, i to jeszcze w ich rodzimym kraju.
Książka opisuje zderzenie świta ludzi i można by pomyśleć, że potworów, ale nie! Wcale nie ma ogromnej różnicy. Książka ta pozwala się przenieść w niesamowite przygody Transylwanii. Kto miał takie kiedyś? Daka i Sylwania coś o tym wiedzą. Chętnie przeczytałabym to jeszcze raz. Polecam!

Dominika | 2012-07-20

SUPER!!!!!!!!!!