Nie dajmy się dorosłym

Tłumaczenie: Alicja Marcinkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Super". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Trust me, I'm a troublemaker
83-241-2279-6
Aczkolwiek

Archie ma dwanaście lat, ale czasem zachowuje się, jakby miał czterdzieści! Może dlatego, że długo mieszkał z babcią. Albo dlatego, że po porostu jest totalnym frajerem.

Miranda Johnes, klasowa buntowniczka, ma zamiar się tego dowiedzieć. I zmienić Archiego z totalnego frajera w największego szkolnego buntownika.

A Archie bardzo potrzebuje pomocy...

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2005

źródło okładki: www.wydawnictwoamber.pl

Kate | 2014-05-28
Przeczytana: 2008 rok

Na pewno była zabawna. Jednak listy Mirandy strasznie mnie nudziły i czytając, większość z nich po prostu omijałam. Zostawia po sobie miłe wspomnienia, ogólnie była ciekawa i podobała mi się.

Kalamburka | 2013-04-28

zabawna i bardzo ciekawa ;)

Żanetaa Jarosz | 2012-10-13
Przeczytana: 13 października 2012