Oczyszczanie organizmu Podstawy samouzdrawiania

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
poradniki

Małachow Giennadij ABA INTERNATIONAL Rok wydania 2004Stron: 264 Format: 14.5x20.0cm Oprawa: MiękkaMinęło już wiele lat od wydania cyklu książek ``Moce uzdrawiające`` autorstwa G. R Małachowa. Wiodącym tytułem tamtej serii było ``Oczyszczanie organizmu``. Przez te lata wiele się zmieniło, autor zgromadził opisy tysięcy przypadków leczenia jego metodami, co było przyczynkiem do ponownego opracowania tego poradnika. Ta książka to nowe i pogłębione opracowanie zasad oczyszczania organizmu człowieka. Jest ona aktualizacją, rozszerzeniem i uzupełnieniem poprzedniej wersji, wynikiem kilkunastoletnich doświadczeń, badań i poszukiwań. Poradnik przedstawia metody naprawiania organizmu, przywracania zdrowia, pokazuje typowe błędy w ich realizacji i sposoby ich unikania. Autor przytacza także nadesłane przez Czytelników opisy schorzeń i efekty ich leczenia, komentując je i uzupełniając własnymi zaleceniami. Książka wchodzi w skład nowej serii ``Podstawy samouzdrawiania``, którą polecamy uwadze Czytelników. G. P. MAŁACHOW jest znanym autorem wielu książek o naturalnych metodach uzdrawiania i samoleczenia. Jego książki są wysoko cenione na całym świecie. Łączny nakład opublikowanych przez niego wydawnictw już dawno przekroczył 20 milionów egzemplarzy

książek: 2045
SEKAi | 2015-10-13

Zdecydowanie trzeba przestrzec, nie tylko przed tą książką ale również przed tym autorem. Medycyna Naturalna, ma to do siebie ze otacza ją Pseudo Medycyna. Obok podręczników dla lekarzy i poradników jakichś specjalistów, lekko otępiałych religią. Dajmy na to Pani Stefania Korżawska, jest zakręcona katolicko. Ale niemożna odmówić jej wiedzy i rzetelności, a przede wszystkim wiarygodności. I jej książki są wartościowe i wiarygodne. Głodówka, Lewatywa, Fitoterapia, Dietetyka, wszystko to zna medycyna od dawna a nauka nawet wyjaśniła już efekt działania Homeopatii.

Która w Polsce jest tak modna, iż PZWL wydawał co roku nowe encyklopedie leków Homeopatycznych, nawet sam pomyślałem że też się w nie zaopatrzę. Ale wolałem skończyć czytać o Parasytologii, albo poszukać czegoś o Fizjoterapii. Ale wracając do książki, pominę autora.

Sam autor i jego książki są rzekomo kultowe, jednak to zwykłe brednie, wiem ze nie przekonam nikogo kto chce wierzyć w głupoty, leczyć się piciem moczu czy...

tomdra | 2015-10-04
Przeczytana: 04 października 2015

Jeśli pasjonujesz się ajurwedą, jeśli słyszałeś o dżud-szi, to treść prezentowana przez Giennadija Małachowa na pewno będzie dla ciebie wielką przygodą i zachwycisz się jego pracami. Bardzo polecam.

Rybaczka | 2015-10-07
Przeczytana: 07 października 2015

Pomysły autora intrygują, wydaje się człowiekiem charyzmatycznym, który potrafi przekonać do swoich racji. Wspaniała książka na weekend dla wymagających. U mnie przeczytała cała rodzina, każdy chciał pożyczać.

Wojtek Mamełko | 2016-03-16
Przeczytana: 18 lutego 2016