Dziewczyny w bieli

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Girl in white dresses
literatura piękna
Ag2S

Perypetie trzech młodych kobiet, które muszą się zmierzyć ze swoimi problemami… przy dźwiękach marsza Mendelssohna granego podczas cudzych wesel! Isabella, Mary i Lauren nie mogą się pozbyć wrażenia, że wszystkich wokół ogarnęła ślubna gorączka. Tydzień w tydzień biorą udział w wieczorach panieńskich. Ubrane w pastelowe sukienki, udają zachwyt nad prezentami, jedzą mikroskopijne przekąski i...

Isabella, Mary i Lauren nie mogą się pozbyć wrażenia, że wszystkich wokół ogarnęła ślubna gorączka. Tydzień w tydzień biorą udział w wieczorach panieńskich. Ubrane w pastelowe sukienki, udają zachwyt nad prezentami, jedzą mikroskopijne przekąski i wypijają zdecydowanie zbyt dużo szampana. Ich życie w niczym jednak nie przypomina bajki. Bo w której bajce roi się od koszmarnych szefowych, zakamuflowanych maminsynków i przyprawiających o ból głowy podrywaczy? Autorka błyskotliwie i z humorem opisuje perypetie kobiet u progu dorosłości. Podpatruje ich zakrapiane wakacje i ryzykowne flirty, kreśląc mistrzowski obraz bolesnych rozczarowań i uskrzydlających radości współczesnego życia.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

aannaa | 2018-04-23
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 21 kwietnia 2018

Bardzo fajna książka. Momentami zabawna, ale i prawdziwa. Szybko się ją czyta i z ciekawością.

Dominika Gaweł | 2017-05-02
Przeczytana: 01 maja 2017

Czasami myślę, że w Nowym Jorku możesz zrobić wszystko, jeżeli tylko jesteś w tym przekonujący. Jeśli udajesz, że masz władzę, ludzie nigdy nie zakwestionują twoich poczynań.

Opowieść o perypetiach trzech przyjaciółek, o granym marszu Mendelssohna tak zupełnie o niczym ta książka jest napisana banalnie nudna, strasznie zmęczyłam się jak ją czytałam.
Nie dotrwałam do końca, zanudziła mnie.

Kasia A | 2016-01-09
Przeczytana: 02 stycznia 2016

Nic co zostaje na dłużej w głowie. Przeczytana i odłożona na półkę, za tydzień nie będę o niej pamiętać.

ewika | 2015-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2015

eva44 | 2015-05-05
Przeczytana: 05 maja 2015

Dla dwudziestolatek i trzydziestolatek....może i fajna.

Kala | 2015-02-19

Cikawie napisane, ale generalnie książka w zasadzie o niczym...

merkunek | 2015-01-22
Przeczytana: 21 stycznia 2015

Bardzo słaba książka, czytając każdy kolejny rozdział miałam coraz większą ochotę zapytać autorki "ale o co chodzi?!".
Właściwie to nie bardzo wiem jak scharakteryzować tę książkę, bo niby jest o kobietach trzydziestoletnich, o ich perypetiach narzeczeńskich, rodzinnych, itp. jednak zarówno historyjki jak i język wskazują raczej, iż skierowana jest do grona odbiorócw co najwyżej szesnastoletnich :/
Jest po prostu infantylna.

Czas na przeczytanie tej książki, to zdecydowanie stracony czas.

aaniolekk | 2014-11-26

Momentami nudnawe...

jolunia559 JOLA | 2014-02-13

Banalna historia napisana dość prostym językiem,nudna i przewidywalna od początku do końca.Zaletą książki jest piękna ,romantyczna okładka,ale to za mało.