Silna rodzina

Wydawnictwo: Święty Stanisław
poradniki

Silna rodzina to kolejna pozycja z serii Małżeństwo i rodzina Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Jest próbą nobilitacji rodziny we współczesnym świecie, świeżym spojrzeniem na rolę rodziny, jej wartość i bogactwo. Nie unika podejmowania trudnych i bolesnych spraw związanych z rodziną, z licznymi jej dysfunkcjami i problemami. Jednocześnie zwraca uwagę na coraz powszechniejszy głód autorytetów we współczesnym świecie, podkreślając, że to właśnie silna i zdrowa rodzina jest pierwszym miejscem kształtowania się pełnego człowieczeństwa.

Michał | 2014-04-24