komiksy
Wkp

W piątym numerze: - UWAGA HIT! Pierwszy odcinek słynnej mangi Masakazu Katsury "Video Girl AI". - OSTATNI ODCINEK "Zapisków Detektywa Kindaichi"! Dowiadujemy się kto jest tajemniczym mordercą! Ten tytuł pojawi się już wkrótce w wydaniu tomikowym!!! - Czy lekarz ma prawo strajkować?! - problem ten podejmuje kolejny odcinek BLACK JACKA. A PONADTO: - "Z pamiętnika szalonego fana cz.I" -...

W piątym numerze:
- UWAGA HIT! Pierwszy odcinek słynnej mangi Masakazu Katsury "Video Girl AI".
A PONADTO:
- "Z pamiętnika szalonego fana cz.I" - wspaniała, pełna humoru opowieść Pawła "Mr. Jedi" Musiałowskiego o problemach związanych z pracą w redakcji popularnego mangowego pisma "KAWAII".
- W normalnej Japonii cz. III - felieton Aleksandry Watanuki. Tematem tego odcinka są rozważania nad wyborem drogi życiowej oparte na kanwie losów pewnej młodej Japonki.
- Twórczość Katsury Masakazu prezentuje Tomasz "Mr. Gato" Gawroński.
- Poszerzona rubryka korespondencji z Czytelnikami.
- WIELKI KONKURS NA NAJLEPSZY FANZIN!!!

źródło opisu: http://waneko.pl/sklepik/mangamix-05-p-152.html

źródło okładki: http://waneko.pl/sklepik/mangamix-05-p-152.html