Hasło brzmi: Sailor V t. 3

Tłumaczenie: Rafał Rzepka
Cykl: Hasło brzmi: Sailor V (tom 3)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Code Name-wa Sailor V
komiksy
Ala

Wielce popularny komiks "Hasło brzmi: Sailor V!" dotarł do ostatniego tomu! Tym razem Wasza ulubiona Minako Aino wybiera się w swoją wielką azjatycką podróż! W Waszych rękach ostatnia część historii dziejącej się w czasie, kiedy słynne na cały świat Czarodziejki mają właśnie rozpocząć swą Wielką Przygodę!

źródło opisu: JPF, 2000

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Wkp | 2014-11-24
Na półkach: Przeczytane, Manga, Komiksy
Przeczytana: 23 listopada 2014

Sailor V i zwierzaczki. Sailor V i tajemniczy As. Sailor Vi i (kolejne) miłości... Oj będzie się działo!

Jeszcze lepszy tom przygód uroczej i zabawnej Czarodziejki z Wenus. Akcja, humor, klimat i fajne rysunki.

Polecam, choć na początku sarkałem.

electric_cat | 2014-08-18
Przeczytana: 14 sierpnia 2014

Poszło jak krew z nosa, ale jest.

Tak więc witamy w radosnej krainie zwanej Japonią. To właśnie od tego państwa podbój świata rozpoczynają siły zła, którym na imię MiauMiau, HauHau, BzykBzyk (bez skojarzeń proszę), Mika Mikki (nie, nie Myszka Miki, tylko babka w jednoczęściowym stroju kąpielowym z dziwnym turbanem na głowie), Lin Lin i wielki Danburyt, który ma rozwarstwienie jaźni. Ich szyki, bo jakby inaczej, pokrzyżuje dzielna wojowniczka walcząca o miłość i sprawiedliwość, ubrana w marynarski mundurek Sailor V, prywatnie Minako Aino. Jednak gdyby rzeczywiście los ludzkości zależał od tej pustej, zadufanej w sobie pannicy, która ma wieczną cieczkę i goni za każdym napotkanym chłopakiem, nasza planeta bardzo szybko przestałaby istnieć. Minako jak zwykle ma 13 lat i jak zwykle pcha się wszędzie. Jest najlepsza w sporcie, śpiewa, walczy ku chwale centrum handlowego, rysuje komiksy...

Herbaciarka | 2013-06-16
Przeczytana: czerwiec 2013

Tom trzeci mangi "Hasło brzmi: Sailor V" to ostatnia część przedstawiająca wydarzenia przed przebudzeniem Usagi i pozostałych dziewcząt.

Ostatni tom jest już poważniejszy gdyż zawiera finał walki z Agencją "Dark" i jej przywódcą. Poznajemy także prawdziwą tożsamość tajemniczego Asa, która może być dla niektórych prawdziwym szokiem ;)
Przede wszystkim jednak najważniejszym i zarazem końcowym wydarzeniem jest przypomnienie sobie przez Minako poprzedniego życia, co jednak nikogo nie powinno dziwić - w końcu do połowy serii Classic mangi "Sailor Moon" tylko Minako pamiętała wydarzenia, które rozegrały się w Księżycowym Królestwie - reszta wojowniczek dopiero potem odzyskała pamięć.

Polecam wszystkim miłośniczkom i miłośnikom przewspaniałej mangi "Sailor Moon - Czarodziejka z Księżyca" równie cudowną mangę "Hasło brzmi: Sailor V". Naprawdę warto przeczytać te trzy tomiki aby dowiedzić się jakie były początki wydarzeń w "Czarodziejce..." :)))

Ciekawostka: wszystkie pozostałe...

wilka | 2015-12-17

Zakończenie absolutnie mnie satysfakcjonuje. Polecam tą mangę wszystkim, którzy pokochali Czarodziejkę księżyca:)

AnnaVanDort | 2013-01-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga

Muszę przyznać, że przez ostatnie 15 kartek miałam ciarki..

Twilight88 | 2015-12-21
Przeczytana: 20 grudnia 2015

Chyba najlepsza z całej serii.
Ostatni akt i końcówka najlepsze <3
Polecam