komiksy
Wkp

W drugim numerze: Dalsze odcinki: - Zapisków detektywa Kindaichi - przygód utalentowanego detektywa- nastolatka i jego przyjaciół z liceum Fudo; Autorzy Fumiya SATO i Yozaburo KANARI - Aladyna i jego znajomego Dżina Kogetsu autorstwa Michiko Sou - Black Jacka - "ojca" japońskiej mangi, Tezuki Osamu. W części publicystycznej polecamy m.in.: - "W normalnej Japonii" - próba zastanowienia się nad...

W drugim numerze:
Dalsze odcinki:
- Aladyna i jego znajomego Dżina Kogetsu autorstwa Michiko Sou
- Black Jacka - "ojca" japońskiej mangi, Tezuki Osamu.
W części publicystycznej polecamy m.in.:
- "W normalnej Japonii" - próba zastanowienia się nad tym czy Japonia rzeczywiście jest tak egzotyczna - fragmenty wspomnień Aleksandry Watanuki, która spędziła w tym kraju 8 lat.
- "Polska i Japonia - problemy rasizmu" felieton autorstwa Katsuyoshi Watanabe
- "Polska i Japonia - fascynacje na odległość" - małe nawiązanie Martyny Taniguchi do problemów poruszanych przez pana Watanabe.
- "Detektywi w mandze" - Tomasza Gawrońskiego
Prócz tego prezentujemy najlepsze prace fanowskie i ogłaszamy konkurs na najzabawniejszy wierszyk o bohaterach mangi.

źródło opisu: http://waneko.pl/sklepik/mangamix-02-p-149.html

źródło okładki: http://waneko.pl/sklepik/mangamix-02-p-149.html