Sekrety katedr i miejsc mocy

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

Zapoznaj się z książką, jeśli chcesz: zgłębić tajemnice chrześcijańskiej tradycji geomantycznej, dowiedzieć się, jak dostosowywano dawne budowle do układu promieniowań kosmicznych, poznać tajemną wiedzę gotyckich mistrzów budowlanych, dowiedzieć się o twórcach mistycznej i geomantycznej architektury, zgłębić sekrety kościołów zbudowanych w niezwykłych miejscach mocy, dowiedzieć się o odziaływaniu labiryntów i symboli.

Aldona Lip | 2015-08-15
fiendishfiancee | 2016-06-01