Kompozycja. Warsztaty fotograficzne

Wydawnictwo: Helion
9788324620043
poradniki

Poznaj metody komponowania obrazów i twórz fotografie przemawiające do odbiorcy Jak dobierać i zestawiać elementy kompozycyjnea Jak zapanować nad kolorami i wykorzystać ich symbolikęa Jak komponować obraz martwej naturya Dobra kompozycja sprawia, że fotografia robi na odbiorcy duże wrażenie, a jej zamierzony przekaz zostaje właściwie odczytany. Aby stworzyć fascynujący obraz, potrzebujesz określonych narzędzi, wiedzy o tym, jak z nich efektywnie korzystać, oraz znajomości niezbędnych zasad kompo

GreenShadow | 2014-07-25
Adam Kaim | 2013-01-15