New Avengers vol. 3: Secrets and lies
9788361319283
Avengers, New Avengers, Sentry
komiksy

UJAWNIAMY MROCZNE TAJEMNICE AVENGERS!

Do drużyny zostaje przyjęty nowy członek - ale czy poznamy jego tajną tożsamość? Kim jest Ronin? Dlaczego Kapitan Ameryka go zwerbował? I kto z Avengers szpieguje dla organizacji terrorystycznej?

Album zawiera oryginalne New Avengers #11-#15 oraz wstęp do Giant-Size Spider-Woman #1.

źródło opisu: Opis okładkowy

źródło okładki: https://www.facebook.com/pg/MuchaComics

QUEENfan | 2018-11-22

Już lepiej, bardziej wciągająca fabuła i sporo wartkiej akcji.

czomicz | 2018-04-17
Przeczytana: 23 lutego 2018

W kolejnej odsłonie Sezonu na Bendisa prezentujemy Wam, drodzy widzowie, trzeci odcinek telenoweli po jakże przewrotnym tytułem "Nowi Avengers". Jak zwiększyć oglądalność? Jedną z niezawodnych metod jest dostarczenie całej chmary złych ninja, których to nasi dzielni bohaterowie mogą sobie swobodnie wymordować. A gdzie można znaleźć chmarę ninja? Oczywiście w Japonii. Nasi bohaterowie lądują więc w Osace, gdzie spotykają Madame Hydra, Srebrnego Samuraja oraz ninja z Hand. Całe masy ninja z Hand... Fajnusich, morderczych ninja z Hand, których można mordować na lewo i prawo... Ot i cała filozofia... W tle oczywiście wleką się jakieś wątki z przeszłością Spider-Woman, ale kto by się przejmował pierdołami, kiedy w około czyhają całe hordy ninja z Hand do wymordowania...
Rysunkami zajęli się David Finch, Frank Cho oraz Rick Mays i cóż... Gdy pałeczkę przejmują dwaj pozostali panowie bardzo boleśnie uświadamiamy sobie klasę kreski Fincha. Różnica jest jak przy przesiadaniu się z Porsche...

Chudi_X | 2015-10-24
Przeczytana: 24 października 2015

New Avengers wyruszają do Japonii, aby przy okazji dowiedzieć się, że jedne z największych przestępczych organizacji świata są w dobrej komitywie, a któryś z ich członków jest tajnym agentem. Dobry rozwój postaci Spider-Woman. Jak już wspomniano we wcześniejszym komentarzu - pierwsza połowa tomu bardzo dobra pod względem graficzny, druga zaczyna boleć i razić prostotą.

Isdronning | 2013-06-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy
Przeczytana: 21 czerwca 2013

Komiks jeśli chodzi o fabułę nie jest najgorszy. Odkrywamy tajemnice jednego z członków drużyny, poznajemy stosunki Hydry, Dłoni, oraz SHIELD. Niestety od strony graficznej komiks mocno kuleje. Pierwsza połowa zawierała świetne rysunki, bardzo dobre i szczegółowe. Nie można tego powiedzieć o drugiej połowie. Były to najgorsze plansze jakie miałam okazje zobaczyć.

Polecam, ale tylko osobom, którym strona graficzna nie przeszkadza, albo zależy im tylko na fabule i poznaniu dalszych losów bohaterów serii The New Avengers.