New Avengers: Kłamstwa i tajemnice

Tłumaczenie: Mucha Comics
Cykl: New Avengers (tom 3)
Wydawnictwo: Mucha Comics
New Avengers Vol. 3: Secrets and Lies
9788361319283
Avengers, New Avengers, Sentry
komiksy

Do drużyny zostaje przyjęty nowy członek - ale czy poznamy jego tajną tożsamość? Kim jest Ronin? Dlaczego Kapitan Ameryka go zwerbował? I kto z Avengers szpieguje dla organizacji terrorystycznej?

Album zawiera oryginalne New Avengers #11-#15 oraz wstęp do Giant-Size Spider-Woman #1

źródło opisu: http://komiks.nast.pl/nowosci/17276/New-Avengers-0...(?)

źródło okładki: http://komiks.nast.pl/okladka/12114/New-Avengers-0...»

Chudi_X | 2015-10-24
Przeczytana: 24 października 2015

New Avengers wyruszają do Japonii, aby przy okazji dowiedzieć się, że jedne z największych przestępczych organizacji świata są w dobrej komitywie, a któryś z ich członków jest tajnym agentem. Dobry rozwój postaci Spider-Woman. Jak już wspomniano we wcześniejszym komentarzu - pierwsza połowa tomu bardzo dobra pod względem graficzny, druga zaczyna boleć i razić prostotą.

Dronning | 2013-06-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy
Przeczytana: 21 czerwca 2013

Komiks jeśli chodzi o fabułę nie jest najgorszy. Odkrywamy tajemnice jednego z członków drużyny, poznajemy stosunki Hydry, Dłoni, oraz SHIELD. Niestety od strony graficznej komiks mocno kuleje. Pierwsza połowa zawierała świetne rysunki, bardzo dobre i szczegółowe. Nie można tego powiedzieć o drugiej połowie. Były to najgorsze plansze jakie miałam okazje zobaczyć.

Polecam, ale tylko osobom, którym strona graficzna nie przeszkadza, albo zależy im tylko na fabule i poznaniu dalszych losów bohaterów serii The New Avengers.

Aizen | 2017-07-26
danijel | 2015-11-15