Detektyw Fell #1: Zdziczałe miasto

Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Detektyw Fell". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mucha Comics
978-83-61319-26-9
Detektyw Fell
komiksy
GiP

Detektyw Fell trafia do Snowtown - zapadłej mieściny oddzielonej mostem od reszty świata. Musi zaczynać od nowa. W miejscu w którym wszystko zdaje się być pozbawione sensu, Fell uporczywie trzyma się jedynego faktu, którego może być pewien. KAŻDY COŚ UKRYWA. NAWET ON. Album zawiera oryginalne Fell #1-#8.

źródło opisu: www.muchacomics.com

źródło okładki: http://www.muchacomics.com/pliki/93_c22a93b138a83d1.jpg

PolishPopkulturę | 2015-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2015

Beznadziejnie głupi komiks, idiotyczne dialogi, płaskie postacie; kolejne sprawy naciągane jak guma od majtek; do tego bazgrołowata kreska. Dno, dno, dno. Nie byłem w stanie doczytać do końca.