Uzdrawiający czosnek

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-900062-6-X
poradniki
Bacha85

"Niepodobna wymienić wszystkich schorzeń, w których czosnek i jego preparaty mogą być pomocne"- piszą doc. Aleksander Ożarowski i prof. dr Wacław Jaroniewski w znakomitej książce "Rośliny lecznicze i ich zastosowanie" mimo, że publikują bardzo długą listę tych schorzeń. Można powiedzieć, że czosnek leczy nieomal wszystko choć- jakby nie było- nie jest panaceum. Osoby żyjące długie alta w...

Można powiedzieć, że czosnek leczy nieomal wszystko choć- jakby nie było- nie jest panaceum. Osoby żyjące długie alta w dobrym zdrowiu, często zapewniają, że zawdzięczają to tylko czosnkowi. Twierdzą ze spożywanie czosnku uwalnia ich od sklerozy, odmładza, leczy choroby serca i nadciśnienie.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie