Za maską człowiek. Czy można kłamać mową ciała w drodze do władzy, miłości, sukcesu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kreatywność. Komunikowanie niewerbanle". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Astrum
Hinter der Maske - der Mensch
poradniki

Niewerbalny sposób komunikowania towarzyszy człowiekowi już od dawna. Podobnie jak w komunikacji werbalnej próbuje on w nim kłamać, a także manipulować swoim ciałem. Niemal każdy z nas ma tendencje do ukrywania się za maską, by ukazać się w inny sposób, niż się właściwie prezentuje. Czy maskowanie jest zamierzone i celowe, czy też następuje jako mimowolna, nieświadoma reakcja, zawsze chcemy tą drogą uzyskać korzyści, zadowolenie i uniknąć nieprzyjemności. Czy można kłamać mową ciała w drodze do władzy, miłości, sukcesu? O najprzeróżniejszych formach ludzkich masek, maskowań i maskarad oraz różnorodnych motywacjach takich symulacji dowiecie się z doskonałego poradnika znawcy tematu – Alfreda J. Bieracha – autora wielu publikacji z zakresu psychologii. Książka Za maską człowiek z pewnością zainteresuje każdego czytelnika.

źródło opisu: Wydawnictwo Astrum, 2007

źródło okładki: http://www.astrum.wroc.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=9788372491640&kat=k@

kubaabuk | 2016-05-09
Przeczytana: 09 maja 2016