Mowa ciała kluczem do sukcesu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biznes i edukacja. Komunikacja międzyludzka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Astrum
biznes, finanse

Najczęściej już na pierwszy rzut oka można powiedzieć, czy mamy do czynienia z człowiekiem sukcesu, czy człowiekiem przegranym. Sukces, bądź jego brak, znajduje odbicie w zachowaniu człowieka, w mowie jego ciała, zanim jeszcze nastąpiła wymiana pierwszych słów. Alfred J. Bierach Spojrzenie, chód, sylwetka, gesty czy gra palców mówią o nas więcej, aniżeli możemy wyrazić lub ukryć za pomocą słów. "Mowa ciała kluczem do sukcesu" pozwala szybko nauczyć się skutecznie rozpoznawać i oceniać sygnały wysyłane w rozmaitych okolicznościach przez ciało. Książka ta zawiera opis przykładowych sytuacji, w których mowę ciała można wykorzystać w sposób efektywny, oraz zestaw ćwiczeń ułatwiających osiągnięcie tego celu.
Więcej na stronie: www.podrecznikiakademickie.eu

źródło opisu: Wydawnictwo Astrum, 2001

źródło okładki: http://www.astrum.wroc.pl/pokaz_ksiazke.php?isbn=8372490805&kat=k@

Kasia | 2017-08-13
ZENON BINIEK | 2016-06-26