333 rośliny ogrodowe

Wydawnictwo: RM
flora i fauna

Martin Haberer Wydawnictwo RM Rok wydania 2008 Stron: 192 Format: 13x19 cm Oprawa: MiękkaBogaty wybór sprawdzonych, dekoracyjnych i wytrzymałych krzewów, bylin i kwiatów ciętych. Zawiera opisy 333 roślin posortowane alfabetycznie według nazw gatunkowych. Najbardziej istotne informacje uzupełnione zostały czytelnymi piktogramami opisującymi najważniejsze cechy roślin. Dzięki tej książce szybko dokonasz wyboru roślin najbardziej pasujących do twojego ogrodu.

Hiady | 2013-08-28
Hisakii | 2012-04-07