333 rośliny ogrodowe

biologia botanika rośliny przyroda natura
flora i fauna
2016-01-01
biologia botanika rośliny przyroda natura

Książka, pomimo iż tak niepozorna, okazała się bardzo cennym odkryciem. Znalazłam w niej bowiem bogaty wybór 333 różnorodnych roślin ozdobnych szczególnie polecanych do ogrodów gdyż prostych w utrzymaniu, wytrzymałych i po prostu pięknych. Na kartach poradnika znajdziemy rośliny posegregowane w kilku kategoriach: krzewy iglaste, krzewy liściaste, byliny oraz kwiaty cięte....

• Architektura Krajobrazu
więcej mniej