Świat lektur. Wybór kart pracy dla klasy I

Wydawnictwo: Impuls
dla nauczyciela, lektury, poradnik
poradniki
fervently

Prezentowane karty przeznaczone są dla uczniów klasy I szkoły podstawowej oraz nauczycieli nauczania zintegrowanego. Zawierają materiały ćwiczeniowe do pracy dydaktyczno-wychowawczej nauczyciela podczas opracowywania lektur przewidzianych programem realizacji w klasie I. Różnorodność prezentowanych ćwiczeń przybliża treść omawianych lektur, sprawdzając rozumienie oraz zapamiętanie wydarzeń...

Zawierają materiały ćwiczeniowe do pracy dydaktyczno-wychowawczej nauczyciela podczas opracowywania lektur przewidzianych programem realizacji w klasie I. Różnorodność prezentowanych ćwiczeń przybliża treść omawianych lektur, sprawdzając rozumienie oraz zapamiętanie wydarzeń przeczytanego tekstu.
Materiał ten, umiejętnie wykorzystany przez nauczyciela, może stać się pomocą w codziennej pracy twórczej z uczniami, poszerzając tym samym zainteresowania czytelnicze uczniów w młodszym wieku szkolnym.

źródło opisu: http://www.impulsoficyna.com.pl

źródło okładki: http://www.impulsoficyna.com.pl