Żeglarz jachtowy

Wydawnictwo: Alma-Press
9788370203887
poradniki

Żeglarz jachtowy to skrócona i zaktualizowana wersja książki 'Żeglarz i sternik jachtowy' tych samych autorów, podręcznika żeglarskiego nr 1 w Polsce od 1986 r. Zawiera zbiór wiadomości wymaganych do zdania egzaminu na podstawowy stopień żeglarski. Podręcznik jest zalecany przez Komisję Szkolenia Polskiego związku Żeglarskiego i może być wykorzystywany zarówno przez wykładowców oraz organizatorów szkolenia żeglarskiego, jak i przez przyszłych żeglarzy. Obowiązkowa lektura dla wszystkich pragnących zdobyć podstawowe uprawnienia żeglarskie i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

oryginalnynick | 2017-01-14
Marta Lewandowska | 2017-01-10